Dr. Hina Sra, Cosmebeaute asutaja

 

Mul on hea meel, et otsustasin kolida koos ClinicSoftware.comiga. Asjad lahendatakse väga kiiresti, mul on olnud juhtumeid, kus ma olen pidanud lisama nõusolekuvormid uute ravimeetodite jaoks ja need on lisatud tunni aja jooksul, sest mul on olnud patsiente ootamas. See on tõesti hea teenus.

Üks minu lemmikfunktsioone on see, kus saab pilte võrrelda. Nii et me näeme patsiente üle 6 kuu ja me teeme neile erinevaid ravimeetodeid, nii et me peame suutma näidata neile erinevaid kehaosi, mida nad tulid ravida. Meil on võimalik teha enne pilte ja võrrelda neid praeguste tulemustega. See on väga tore, sest need on kõrvuti ja see näitab, et tegelikult olete läbinud palju muutusi, sest mõnikord ei saa patsient muutustest aru, kui ta ei näe pilte kõrvuti.

Mulle meeldib ka kursuste osa, kus selle asemel, et lugeda, mitu korda kliendid näohooldusele ja hoolitsusele tulevad, on see tegelikult väga kenasti loetletud. Iga kord, kui broneerite aja, võtab see kursuse ära, nii et te teate, kui palju on selle patsiendi jaoks kursust alles. Mulle meeldib, et me saame valida ka osamaksete viisi ja kuidas nad saavad maksta, sest see annab meie patsientidele rohkem paindlikkust, mis tähendab, et me saame rohkem kliente. Nad teavad, et nad ei pea maksma 3000 naela korraga, nad võivad maksta 4 või 2 osamakset või mida iganes nad on rahaliselt võimelised tegema.

Kui ma tahan teha kohandusi, siis on see väga lihtne, ma saan ise muuta teatud teavet e-kirjas ja kui on vaja muuta midagi veebilehel toodete müümiseks, siis on see olnud väga lihtne, sest ma sõna otseses mõttes istusin meeskonnaga maha, selgitasin, milline oli minu nägemus, kuidas ma tahtsin, et leht välja näeks ja nad lõid selle täpselt nii, nagu ma tahtsin, nii et see oli väga lihtne.

Meie veebipõhine broneerimine põhineb nahatüüpidel: kuiv nahk, kombineeritud nahk ja rasvane nahk, ja siis klikib patsient näiteks kuivale nahale ja see ütleb talle, et ta vajab seda või teist toodet, seejärel läheb ta järgmisesse etappi, et lisada SPF. Siis paneb see lihtsalt kõik nende korvi ja kui nad ostu sooritavad, siis saab see korvi eemaldada ja seda muuta. Seejärel saavad nad valida, kuidas nad soovivad, et see edastatakse.