Meie partnerid


 
 

 

Need on meie praegused integratsioonid ja partnerid. Me täiustame oma tarkvara iga päev, viies olemasolevad funktsioonid järgmisele tasemele ja luues uusi funktsioone ning tehes koostööd teiste ettevõtetega, et tagada teie ettevõtte sujuv toimimine.

 
 

Paypal

PayPal Holdings, Inc. on Ameerika ettevõte, mis haldab ülemaailmset veebipõhist maksesüsteemi, mis toetab veebipõhiseid rahaülekandeid ja on elektrooniline alternatiiv traditsioonilistele paberkandjal makseviisidele, nagu tšekid ja maksekorraldused.

 

Mailchimp

MailChimp on lihtne e-posti turundustarkvara (EMS), mis annab teile mitmeid lihtsaid võimalusi oma e-kirjade mallide kujundamiseks, saatmiseks ja salvestamiseks.

 

Yubico

YubiKey on Yubico toodetud riistvaraline autentimisseade, mis toetab ühekordseid paroole, avaliku võtmega krüpteerimist ja autentimist ning FIDO Alliance'i poolt välja töötatud Universal 2nd Factor ja FIDO2 protokolle.

GoCardless

GoCardless on lihtne viis otsekorralduse kogumiseks. Teenindab juba rohkem kui 30000 ettevõtet, sobib ideaalselt korduvate arvete ja B2B-arvete esitamiseks.

Triibud

Stripe on tehnoloogiaettevõte, mis asub San Franciscos, Californias. Selle tarkvara võimaldab eraisikutel ja ettevõtetel teha ja vastu võtta makseid interneti teel. Stripe pakub tehnilist, pettusetõrje- ja pangainfrastruktuuri, mis on vajalik online-maksesüsteemide toimimiseks.

Aweber

Aweber on lihtsasti kasutatav e-posti turunduse ja autoresponderi vahend.

Treatwell

Treatwell on võimalus broneerida juuste ja ilu kohtumisi. Sirvige üle 10 000 salongi ja spaa, lugege kommentaare ja broneerige oma ideaalne hoolitsus 24/7.

Duo

Duo Security on pilvepõhiste kahefaktorilise autentimise teenuste pakkuja.

Xero

Xero on tehnoloogiaettevõte, mis pakub pilvepõhist raamatupidamistarkvara platvormi väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele.

Braintree by PayPal

Braintree, PayPali üksus, on Chicagos asuv ettevõte, mis on spetsialiseerunud e-kaubandusettevõtete mobiil- ja veebimaksesüsteemidele. Ettevõtte omandas PayPal 26. septembril 2013.

SurveyGizmo

SurveyGizmo on ettevõtte tasandi andmekogumisplatvorm, mis on juba üle kümne aasta aidanud kaasa teadlike otsuste tegemisele. Kombineerides paindliku, intuitiivse tarkvara ja sõbraliku, kergesti hallatava kasutajaliidese, on SurveyGizmo loonud täiusliku andmetöötlusvahendi teile ja kogu teie meeskonnale.

Mandrill

Mandrill on tehingupõhine e-posti platvorm. See on võimas kättetoimetamisteenus, mida saab kasutada personaalsete, üks-ühele e-kaubanduse e-kirjade ja automatiseeritud tehingukirjade, näiteks paroolide lähetus, tellimuse kinnitused ja tervitussõnumid, saatmiseks.

PaymentSense

PaymentSense on kaupmehe teenuste makseteenuste pakkuja.See võimaldab teil kasutada kiip- ja pin-makseautomaate.

Apple Store

App Store on Apple Inc. poolt välja töötatud ja hallatav digitaalne levitamisplatvorm iOS operatsioonisüsteemi mobiilirakenduste jaoks. Pood võimaldab kasutajatel sirvida ja alla laadida rakendusi, mis on välja töötatud Apple'i iOSi tarkvaraarenduskomplektiga.

Google Play

Google Play on digitaalne levitamise teenus, mida haldab ja arendab Google LLC. See on Androidi operatsioonisüsteemi ametlik rakenduste pood, mis võimaldab kasutajatel sirvida ja alla laadida rakendusi, mis on välja töötatud Androidi tarkvaraarenduskomplektiga ja avaldatud Google'i kaudu.

Zapier

Zapier on ettevõte ja veebipõhine teenus, mis võimaldab lõppkasutajatel integreerida nende kasutatavaid veebirakendusi.

Microsoft Azure

Microsoft on juhtiv ülemaailmne arvutitarkvara, arvuti-, mobiil- ja mängusüsteemide riistvara ning pilveteenuste müüja. Microsofti ettevõtte peakorter asub Redmondis, Washingtoni osariigis, ja ettevõttel on kontorid enam kui 60 riigis.

Office365

Office 365 on rakenduste ja teenuste integreeritud kogemus, mis on loodud selleks, et aidata teil tegeleda oma kirega ja kasvatada oma äri. Samuti pakub see võimalust saata krüpteeritud e-kirju.

Google Analytics

Google Analytics võimaldab teil mõõta oma reklaami tasuvust ning jälgida oma Flash-, video- ja sotsiaalvõrgustike saite ja palju muud.

Google Maps

Google Maps on Google'i poolt välja töötatud veebikaardistamise teenus. See pakub satelliidipilte, aerofotosid, tänavakaarte. Kasutades saada siia suunas oma äri saab leida lihtsamalt.

Google Authenticator

Google Authenticator on tarkvarapõhine autentifikaator, mis rakendab Google'i mobiilirakenduste kasutajate autentimiseks kaheastmelise kinnituse teenuseid, kasutades ajapõhist ühekordse salasõna algoritmi ja HMAC-põhist ühekordse salasõna algoritmi.