TURVALISUS

ClinicSoftware.com võtab teie privaatsust ja andmete turvalisust väga tõsiselt. Andmekaitseseadus Registreeritud. Https turvasertifikaadid ja krüpteeritud kõik ühendused. Plus kahefaktoriline autentimisrakendus; SMS; kõne; Google Authenticator, et kaitsta ja kindlustada.

Kogu side meie serveritega on krüpteeritud SSL/TLS (Transport Layer Security) abil, andmekeskus asub Canary Wharfis Londonis.

Järgime oma klientide andmete kaitsmisel volitamata juurdepääsu eest uusimaid tööstusstandardeid ja suuniseid.

Turvalisuse parandamiseks pakume ka võimalust kasutada kahefaktorilist autentimist,

Seda funktsiooni rakendavad ka pangad, mis nõuavad pangakontole sisselogimisel eraldi seadme, telefonis oleva rakenduse või SMS-koodi kinnitamise kasutamist.

Kui see on aktiveeritud, ei pääse keegi ilma teise autentimismehhanismita tarkvarale ligi, isegi kui keegi varastab teie salasõna.

Me rakendame kahefaktorilist autentimist, kasutades:

 • TOTP (Time-based One-time Password Algorithm), kasutades Google Authenticator rakendust telefonis, See meetod genereerib iga 30 sekundi järel unikaalse koodi, mis tuleb sisestada sisselogimisel. Seadistamine on lihtne, lisage TOTP-autentimismeetod tarkvara kaudu ja skannige seejärel QR-kood oma mobiiltelefoniga Google Authenticator Appist. Pärast seadistamise lõpetamist palutakse teil iga kord tarkvara sisse logides sisestada 6-kohaline kood, mis värskendub iga 30 sekundi tagant teie telefonist meie tarkvarasse, et kinnitada teie sisselogimist. See meetod ei nõua telefoni internetiühendust.
 • Duo Security (duo.com) integratsioon: Duo Security on turvalise juurdepääsu lahenduste ülemaailmne liider, See pakub terviklikku turvalahendust, mis võimaldab kasutajatel autentida:

  • Duo Push-teated
  • Duo Mobile'i koodid
  • Tagasi helistamine telefoni teel
  • SMS-koodid
  • U2F-märgid (nt Yubico)
  • Riistvaralised märgid

Saate seadistada piiranguid ka operatsioonisüsteemidele, ketta krüpteerimisele, võltsitud seadmetele (nt juurdunud android-seadmetele või jail-broken iPhone'idele/iPadile), sõrmejäljetuvastusele ja muule.

Kättesaadavuse tagamiseks kasutame oma teenusepakkuja pilveteenuste VPS-servereid, millel on kõrgeimad tehnilised näitajad, kui üks virtuaalserver peaks katkema, kantakse teie andmed koheselt ja ilma katkestusteta üle reaalajas töötavale masinale. Me kasutame andmebaaside replikatsiooni ja varundame andmebaase iga päev eraldi serveris.

MIKS ClinicSoftware.com?


 
 

Ühendage punktid
"Clinic Software®.com on täielikult terviklik SaaS (Software as a Service) pilvepõhine tarkvara, mis on loodud selleks, et aidata mis tahes tööstusharu ja suurusega ettevõtetel, nagu kliinikud, spaad ja salongid, kasutada vahendeid, mis aitavad kasvatada müüki, säästa aega ja saada organiseeritud."

 KÜSIGE KÜSIMUSI