Täielikult reageeriv veebipõhine broneerimine

Avage oma kliinik uutele kohtumisvõimalustele 24/7/365 kõige tõhusama täielikult reageeriva kliiniku online broneerimise tarkvara abil turul.

Täielikult integreeritud funktsioonina võimaldab Online Booking Software Add-on võtta vastu kohtumisi ja ettemakseid ilma kattumise või topeltbroneerimise riskita 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas, 365 päeva aastas.

Laske oma klientidel luua kohtumisi internetis, suurendades oma teenuste nähtavust ja kättesaadavust. Internetis broneerivad kliendid vabastavad teie vastuvõtu töötajad ja võimaldavad neil kasutada rohkem meie tarkvara turundusfunktsioone.

Automaatne broneerimine tähendab, et kinnitatud broneeringud sisestatakse otse broneeringuraamatusse, mitte ainult broneerimistaotlus. Online broneerimistarkvara on sisse ehitatud nutikas süsteem, mis haldab personali ja tagab, et neid ei eraldata liiga palju.

Teenused ja töötajad, mida pakutakse võrgus, on kliiniku poolt täielikult konfigureeritavad. Valikuliselt võib veebipõhine broneerimistarkvara määrata teenuse hinna või võtta ettemaksu.

Iga broneering kinnitatakse e-kirjaga ja online broneerimistarkvara on sisseehitatud SMS-taotluste saatmise tugi ning võimaldab kliinikul kontrollida sõnumi üksikasju ja saatmise ajakava.

Veebipõhine broneerimistarkvara võimaldab kliinikumi klientidel vaadata oma kohtumiste staatust oma veebikonto kaudu.

Täielikult mobiilne reageeriv, et võtta kohtumisi GO.

 


ÄRA UNUSTA MÕTLEMA MOBIILI

Tarkvaralahenduste kaalumisel on oluline arvestada, et kaasaegne meeskond on alati sisse lülitatud, alati ühenduses ja uskumatult mobiilne.

Kui kaalute mis tahes uut vahendit, sealhulgas ClinicSoftware.com-i, siis peaksite veenduma, et tehnoloogia suurendab seda tootlikkuse muutust ja sobib teie meeskonna olemasolevasse töövoolu.

Mobiilsed tarkvaravahendid

Tarkvaravahendeid vaadeldes märkate, et vähestel on funktsionaalsed mobiilikomponendid.

Online broneerimine mobiiltelefoni kaudu, juurdepääs päevaraamatudele mobiiltelefoni kaudu, juurdepääs vahetustele mobiiltelefoni kaudu.

Sellised lahendused nagu ClinicSoftware.com on ehitatud PC & Mobile-First meeskonna paremat intelligentsust silmas pidades, tõeline mobiilne CRM võib tähendada erinevust lahenduse vahel, mis lihtsalt aitab teie ettevõtet, ja selle vahel, mis muudab selle revolutsiooniliseks.

 

MIKS ClinicSoftware.com?


 
 

Ühendage punktid
"Clinic Software®.com on täielikult terviklik SaaS (Software as a Service) pilvepõhine tarkvara, mis on loodud selleks, et aidata mis tahes tööstusharu ja suurusega ettevõtetel, nagu kliinikud, spaad ja salongid, kasutada vahendeid, mis aitavad kasvatada müüki, säästa aega ja saada organiseeritud."

 KÜSIGE KÜSIMUSI