Teeme koos ilusat partnerlust koos suurte hüvedega

Clinic Software® .com partnerlusprogramm premeerib teid mitmete soodustustega, mida saate kohandada vastavalt oma ärieesmärkidele.

Me oleme loonud selle, et muuta teid veelgi edukamaks - olenemata sellest, kui suur on teie ettevõte ja mida tähendab teie jaoks Innovatsioon.

 

Uute klientide ligimeelitamine

Clinic Software®.com'i partnerina on teie ettevõte loetletud meie kaubamärgiga kaubamärgiga veebilehel ja on nähtav tuhandetele potentsiaalsetele uutele klientidele.

 

Aidake oma klientidel saada raha

Koostöös Clinic Software®.com-iga saavad teie kliendid suurendada müüki, säästa aega ja saada korraldust Ühendkuningriigist ja välismaalt.

 
HAKKE PARTNERIKS
 

Miks peaksite meiega koostööd tegema?

Clinic Software ®.com, mis on tunnistatud kõige uuenduslikumaks terviklikuks tarkvaralahenduseks kliinikutele, salongidele ja spaadele, annab kogu teie ettevõttele 360-kraadise ülevaate teie klientidest, kohtumistest ja hõlbustab koostööd kogu teie organisatsioonis, aidates teil luua tugevaid kliendisuhteid, et juhtida ja kasvatada oma äri ilma traditsiooniliste teenusepakkujatega seotud probleemideta ja omades kõik-ühes lahendust pilves.

 

Suurendage oma kliendibaasi

Tõmmake rohkem uusi juhtumeid ja teisendada rohkem tasuta uuringuid maksvateks klientideks Ühendkuningriigis, aga ka kogu maailmas, kasutades meie automaatset tellimissüsteemi.

 

Vähendage väljavoolavust

Hoidke rohkem olemasolevaid kliente, saades neid rohkem tegelema oma tootega ja samal ajal meie tootega, tänu sellele on kliendil rohkem väärtust oma raha eest.

 

Uute tuluvoogude arendamine

Soovitage meile kliente ja võite teenida komisjonitasu tehingutasude eest esialgse tarkvaralitsentsi eest, kuid ka igakuiselt korduvat komisjonitasu.

 
 

Ülemaailmne haare

Teie kliendid saavad tarkvara kasutada mis tahes riigis, kus iganes ja mis tahes ajal, ilma et nad peaksid tegema lisatööd või raiskama aega lisatarkvaraga.

 

Sa oled heas seltskonnas, kui kasutad meie partnereid ja meie integratsioone, et saada veelgi rohkem väärtust.

 

Rohkem tööstusharusid, mis saavad ClinicSoftware.com-iga koostööd teha:

Kliinikud, salongid, spaad, jõusaalid, klubid, tants, instruktorid, liikmesklubid, ketid, frantsiisivõtjad, raamatupidamine, ärijuhtimine, kinnisvara, broneerimisteenused ja palju muud...

 

Milline partner olete?

 

Integratsioonipartner

Võimaldage oma klientidele maksta oma tarkvarast, te müüte litsentsid ja töötlete edasimüüjaprogrammi.

 

Kommertspartner

Soovitage kliente ClinicSoftware.com'ile või korraldage meiega ühiseid turunduskampaaniaid ja jagage tulu.

 

Rakenduspartner

Tehniliste teenuste osutamine, et integreerida ClinicSoftware.com klientide süsteemidesse, kasutades meie API-d.

 
 

Alusta oma partnerlust juba täna ja muuda maailma

 

Kui arvate, et teie ettevõte võiks saada kasu koostööst ClinicSoftware.comiga, võtke meiega ühendust - me aitame hea meelega ja anname lisainfot.

 

KONTAKTMÜÜK
 

Alustage oma ettevõtte kasvatamist juba täna

 

Esmaspäev: 8:30 - 18:00
Teisipäev: 8:30 - 18:00
Kolmapäev: 8:30 - 18:00
Neljapäev: 8:30 - 18:00
Reede: 8:30 - 18:00
Laupäev: suletud
Pühapäev: suletud

 

Oleme saadaval esmaspäevast reedeni kell 9:00 - 18:00

 

Alustame ilusat partnerlust

 
LIITU PROGRAMMIGA