Clinicsoftware.com abil on nüüd lihtsam kui kunagi varem isikupärastada oma online-kohtumiste kogemust.

 

Alustage oma võrgukoosoleku tellimust juba täna
 
 

 

Taotle oma isikupärastatud kutse malli

Siin on lühike ülevaade videokoosolekute konsultatsioonifunktsioonist saadavatest eelistest. Kohandage oma koosolekute mallid nii, nagu soovite. Tembeldage see oma ettevõttele, koosoleku teemale või isegi oma isikupära järgi. Isikliku malli loomine tähendab, et teie koosolekuga liituvad inimesed saavad teie ja teie brändiga tuttavaks juba enne koosolekule sisenemist.

 

 

 

 

Kohandage oma koosolekute kogemust kaubamärgiga e-kirjade ja tekstidega

Võimaldage kiiret kasutuselevõttu koosoleku võimalustega, mis muudavad koosolekute alustamise, nendega liitumise ja koostöö lihtsaks mis tahes seadmes.

 

 

 

Parem tasuta helikogemus

Clinicsoftware.com tasuta ühendab sujuvalt f funktsioone, millele te iga päev toetute: heli, salvestamine, ajakava ja kaugjuhtimine. Tasuta kõnede puhul ei pea te kunagi muretsema selle pärast, et klient maksab teie koosolekule helistamise eest arve. Saate konkurentsivõimelised hinnad ilma varjatud kulude või lisatasudeta. Turvalisus on ettevõtte tasemel ja teil on 24/7 halduskontroll oma konto üle. See on see, mida me nimetame omaenda ülemuseks olemise näitamiseks.

 

 

 

 

Liituge kõikjal ja igal seadmel

Online Meetings pakub täiustatud ettevõtte tasemel videokonverentse töölaualt ja mobiiltelefoni kaudu.

 

 

 

Täielik vastuvõtva seadme juhtimine

Vaigistage/vaigistage panelistid ja edendage osavõtjaid, andes neile audio- ja videovõimalusi, et suurendada nende kaasatust. Võimaldab sise- ja välissuhtlust, kõiki töötajaid hõlmavaid koosolekuid ja koolitusi ühe kommunikatsiooniplatvormi kaudu.

 

 

 

 

Ühe klõpsuga ekraani jagamine

Clinicsoftware.com-i kohese ekraanijagamise abil on lihtne kõiki ühele poole saada. Kui alustate koosolekut, vajutage lihtsalt nuppu "saade" ja olete valmis. See on nii lihtne. Ja Clinicsoftware.com'i esitlusfunktsiooniga saate oma publikuga suhelda veelgi sügavamal tasandil. Koostöö on tõhus, lihtne ja probleemivaba - ja selleks ei pea olema samas ruumis.

 

 

 

Alustage täiuslikku kohtumist oma kliendiga.