ClinicSoftware.com on PCI DSS nõuetele vastav

(maksekaarditööstuse andmeturbe standard)

 
 
 
Üldine vastavus : Jah
SAQ vastavuse staatus: Nõuetele vastav
Aruandluse tüüp: Online
PCI tase: 4
Profileeritud:Jah
Kuupäev: 17. mai 2020
SAQ tüüp : C-VT
AOC üleslaadimine : Ei
Tunnistus kehtib kuni: 22. mai 2021
 
 
 
 
 

ClinicSoftware.com võtab teie privaatsust ja andmete turvalisust väga tõsiselt. PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) nõuetele vastav ja andmekaitseseaduse kohaselt registreeritud.

Kogu side meie serveritega on krüpteeritud SSL/TLS-ga (garantii 1 750 000 dollarit), mis tähendab, et teie ja teie meeskond kaitsevad teie klientide andmeid lekkimise eest! Parema turvalisuse tagamiseks pakume ka võimalust kasutada kahefaktorilist autentimist!

Teie ettevõtte profiil määrab turvakontrolli ülevaate. Teie ettevõtte profiili täitmise eesmärk on tagada, et mõistaksime turvariske, millega teie ettevõte võib kokku puutuda.

Selle hindamise eesmärk on tagada, et olete teadlik võimalikest turvariskidest, mis on seotud kaardimaksete vastuvõtmisega teie ettevõttes.

Nõukogu, mida juhib maksekaarditööstuse turvastandardite nõukogu, asutasid peamised krediitkaardipakkujad ühiselt, et vähendada krediit- ja deebetkaardipettusi.

Selle hindamise eesmärk on tagada, et teie ettevõte on turvaline kooskõlas maksekaarditööstuse andmeturbe standardiga (PCI DSS).

 
 

Loodud teie aja kokkuhoiuks, mõeldud rohkem raha teenima ja mõeldud teie jaoks. Reaalajas täielik kontroll. On aeg oma äri juhtida

 

LOE ROHKEM